Personel Yükseltici Vinç Kiralama

Uzman bir firma olarak size ihtiyaç duyduğunuz alanlarda kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan Ankara Platform, kiralık platform sektörü içinde, Ankara ve çevre şehirlere sertifikalı ve belgeli araçlarla kiralık dış cephe platform hizmeti vermektedir.

Ankara Platform, kiralık platform hizmetleri kapsamına dahil ettiği kiralık dış cephe platform hizmeti ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretmeye devam etmektedir.

Sunduğu kiralık dış cephe platform hizmeti ile alışveriş merkezleri, havaalanları, apartman, fabrika gibi büyük ve yüksek katlı olan binaların; inşaat, mekanik, boyama, elektrik işleri, dış cephe montajları, cam ve endüstriyel bakım çalışmalarında meydana gelen ihtiyaçları karşılamaktadır.

Ankara Platform, sahip olduğu araç operatörleri, gezici servis ve servis elemanları, ekipman, sertifikalı ve belgeli platform araçları ve sunduğu platform keşif servisi ile size zengin bir servis hizmeti vermektedir. Verdiği platform kiralama hizmetini, uzman servis personeli ve tecrübeli operatörleri ile yapan Ankara Platform, ihtiyaç duyduğunuz desteği kaliteli ve profesyonel olarak size getirmektedir.

Keşif servisinin hizmet öncesi çalışmaları ve platform aracının uzman ve tecrübeli operatörlerinin çalışmaları ile konumlandırılan platform aracı ile size ihtiyaç duyduğunuz çeşitli alanlarda destek verir. Servis personeli ve araç operatörlerinin yönlendirmeleri sayesinde farklı konumlandırma ve mesafelendirme seçenekleri ile dış cephede ulaşılması güç noktalara; çok yönlü ve rakipsiz erişim özellikleri ile ulaşım sağlanır.

Bir telefon kadar size uzak olan Ankara Platform, kiralık platform fiyatları konusunda nakit ve kredi kartı ile yapılan ödemelerde sunduğu kolaylık ve imkanlarla da yardımcı olmaktadır.