Hizmetlerimiz

2010 yılında kurulmuş Ece Vinç Kiralama Hizmetleri, Ankara ve çevre illerde ihiyaç duyulan Vinç, Sepetli Vinç Kiralama, Sepetli Kiralık Vinç, Personel Yükseltici ihtiyaçlarında uzman ekibi ve aracıyla hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan sepetli vinç kiralama konusunda firmamız uygun fiyat politikasıyla çalışmaktadır.

Sertifikalı personeliyle ihtiyacınız olabilecek her türlü personel yükseltme, dış cephe montaj işlerinizde, cephe temizleme işlerinizde, ağaç budama ihtiyaçlarınızda, tabela montajlarında, dış cephe onarımlarınızda, dış cephe klima tamirlerinizde hizmet vermektedir.

Ece Vinç Kiralama Hizmetleri müşterilerinin ihtyiaçlarına göre saatlik kiralama, günlük kiralama ve aylık kiralama seçenekleri sunmaktadır.

Fabrikalarda, çok katlı yüksek binaların bakım, onarım gibi hizmetlerinde, reklam sektöründe bulunan çeşitli şirketlerin özellikle de yüksek yerlerde bulunan panolarının inşası, reklamların yerleştirilmesi, düzenlenmesi ve gerektiğinde değiştirilmesi gibi konularda en ihtiyaç duyulan araçlardan birisi olan sepetli platformlar, farklı ihtiyaçlar için farklı versiyonlarıyla hizmet sunmaktadır. Sizin için en önemlisi ise, bu vinçlerin güvenli olup olmadığı ve hangisinin sizin ihtiyacınıza en uygun cevabı vereceğidir.

Kiralık sepetli vinçler konusunda hizmet vermekte olan firmamız, sizinle bu konularda görüş alışverişinde bulunmaya ve sonrasında da çalışmayı başlatmaya hazır durumdadır. Akülü makaslı sepetli platformlar, araç üstüne yerleştirilmiş şekilde bulunan ve teleskopik sepetli olarak adlandırılanlar, eklemli sepetli olanlar gibi pek çok farklı alternatif firmamız envanteri içerisinde barınmaktadır. Bu sayede, eğer düzenli kullanım sağlayacaksanız dahi, her bir ihtiyacınız için farklı vinçleri satın almak, bunların bakımları, vergilendirilmeleri, onarımları gibi konularla uğraşmak durumunda kalmayacaksınız demektir.

Kiralık sepetli vinçler ile ilgili bir başka konu da güvenliktir. Pek çok kişinin aklına ilk gelen soru olan iş güvenliği, firmamız tarafından mühendislerimiz ve iş güvenliği uzmanlarımızın işbirliği neticesinde oldukça sıkı bir şekilde denetlenmektedir ve standartlara uygun bir şekilde tamamlanmaktadır. Dolayısıyla bizden alacağınız hizmet, sadece kiralık sepetli vinçler gönderilmesi şeklinde gerçekleşmemektedir. Bu, sizin aynı zamanda güveni, sorunsuz çalışmayı ve kurumsal işbirliğini de satın aldığınız anlamına gelmektedir.

Firmamıza  kiralık sepetli vinçler konusunda bilgi almak için telefonla ulaşabilir ve ayrıntılı görüşme talebinde bulunabilirsiniz.