Vinç Kiralama Hizmetleri

Ankara Platform, size sunduğu kaliteli, güvenilir ve verimli çalışma imkanları ile kiralık sepetli vinç sektöründe uzman bir firma olarak yer almaktadır. Şu anda vermekte olduğu kiralık sepetli vinç hizmeti ile her geçen büyümekte ve güçlenmektedir. Kiralık sepetli vinç sektörü içinde Ankara ve çevre şehirler başta olmak üzere ilerleyen zaman içinde Türkiye genelinde zirveyi hedefleyen bir firma olmayı hedeflemektedir.

Her daim hazır olarak, Ankara dahil olmak üzere Ankara çevresinde bulunan yakın şehirlere de kiralık sepetli vinç hizmeti veren Ankara Platform, sahip olduğu araç operatörleri, gezici servis ve servis elemanları, ekipman, sertifikalı ve belgeli platform araçları, keşif servisi ile size hizmet vermektedir. Verdiği kiralık platform hizmetini, uzman servis personeli ve tecrübeli operatörleri ile yapan Ankara Platform, platform ve vinç araçları ile ihtiyaç duyduğunuz desteği kaliteli ve profesyonel olarak size sunmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir platform markalarıyla çalışan Ankara Platform, sertifikalı ve belgeli araçlarla size ihtiyaç duyduğunuz alanlarda kiralık sepetli vinç, kiralık personel yükseltici vinç sunar. Ankara Platform; kamyon, kamyonet ve uzun araç üzerine monte edilen vinç ve platformlarla size kiralık platform hizmeti vermektedir. Ankara Platform, kiralama hizmetlerini gün içinde saatlik platform kiralama hizmeti, günlük platform kiralama hizmeti ve haftalık platform kiralama hizmeti olarak sunar.

Size bir telefon kadar uzak olan Ankara Platform, kiralık sepetli vinç fiyatları konusunda nakit ve kredi kartı ile yapılan ödemelerde sunduğu kolaylık ve imkanlar ile yardımcı olmaktadır.