Sepetli Vinç Kiralama

Dikey mimarinin gelişimi yaşam ve iş dünyamızı öncelikle fiziksel olarak değiştirmeye başladı. Artık yapıların yerden yükseldiğini ve insanların yükseklere erişmek için şeşitli yollar geliştirdiğini görüyoruz. Platformlar da yüksek noktalara erişmek için kullanılabilecek yollardan biri hatta en iyisi. İnşaat, reklam, taşımacılık gibi çeşitli alanlarda kullanım yeri bulunan bir araç olan platformlar, günümüzde en çok ihtiyaç duyulan araçların başında bulunuyor.

İşlevsel bir platform, hem çalışanları hem de iş sahiplerini oldukça rahatlatacak bir araç olur. Yoğun iş yaşamı içinde ortaya çıkabilecek herhangi bir sıkıntı işleri aksatmakla kalmaz aynı zamanda maddi kayıplara da yol açar. Bu nedenle platformların kullanımı; son dönemde yaygınlaştığı gibi bazı sektörlerde ve koşullarda adeta bir zorunluluk hali dahi almıştır.

Platformlar; birçok firma için gerekli olsa da satın alma maliyetleri düşünüldüğünde bu firmaları oldukça zorlayacak olan bir yatırım kalemine dönüşüyor. Yüksek satış bedelleri, yüksek vergiler, şöför ve yakıt ücretleri derken, platform satın almak birçok firma için yatırım yapılamaz boyutlara ulaşabiliyor.

Bunun dışında düzenli olmayıp nadiren hatta tek sefere mahsus olmak üzere platforma işi düşen firmaların – kurumların ya da kişilerin bir platform satın alması ise hiç mümkün olamaz. İşte tüm bu nedenlerle platform kullanımı için en makul ve mantıklı yöntem olarak karşımıza kiralama çıkıyor.

Platform kiralama; size yalnızca işiniz düştüğünde bedelini ödeyerek kullanmayı ve onun dışındaki zamanlarda vincin getirdiği maliyetlerin sizin üzerinizde olmamasını sağlıyor. Vinç için sizden çıkacak para sizi zorlayabilir ama işiniz düştüğünde kiralama yöntemine gitmeniz kasanızı boşaltmayacaktır.

Firmamızdan kiralayacağınız platformları; reklam panolarını giydirmek ya da herhangi bir alana reklam yerleştirmek, büfe ya da ATM gibi platformları taşımak, yüksek bir noktaya erişim sağlamak ve o noktada sepet sayesinde birden çok işçinin iş yapmasını sağlamak gibi alan ve koşullarda kullanım imkanınız bulunuyor.

Gerekli izinleri almış olan firmamızda bulunan araçların bakımları da tam ve eksiksiz olup; ihtiyaç duyanların kullanımına tahsis edilmek üzere hazır bekletilmekte. Eğer bir sepetli vince ihtiyacınız varsa firmamızla iletişime geçin. Sizin için en uygun fiyatları ve teklifleri verelim.