Sepetli Vinç Platform Kiralama

Dikey mimarinin gelişimiyle birlikte yapıların yerden yükseldiğini ve insanların yükseklere erişmek için şeşitli yollar geliştirdiğini görüyoruz. Sepetli vinçler de bu yollardan biri. İnşaat, taşımacılık gibi çeşitli alanlarda kullanım yeri bulunan bir makine olan sepetli vinçler, günümüzün en çok ihtiyaç duyulan makinelerinin başında geliyor.

İş makinelerinin fonksiyonel oluşu, hem çalışanları hem de iş sahiplerini oldukça rahatlatacak bir durum. Yoğun iş yaşamı içinde ortaya çıkabilecek herhangi bir sıkıntı işleri aksatmakla kalmaz aynı zamanda mali kayıplara da yol açar. Bu sebeple sepetli vinçlerin kullanımı; son dönemde yaygınlaştığı gibi bazı sektörlerde ve koşullarda adeta bir zorunluluk hali dahi almıştır.

Sepetli bir platform barındıran vinçler; birçok firma için zaruri olsa da satın alma maliyetleri düşünüldüğünde bu firmaların çoğu için mümkün olmayan bir yatırım kalemine dönüşüyor. Yüksek satış bedelleri, yüksek vergiler, yüksek şöför ve yakıt ücretleri derken, sepetli vinç satın almak birçok firma için yatırım yapılamaz boyutlara ulaşabiliyor.

Bunun dışında düzenli olmayıp nadiren hatta tek sefere mahsus olmak üzere sepetli vince işi düşen firmaların – kurumların ya da kişilerin bir vinç satın alması hiç söz konusu olamaz. İşte tüm bu sebeplerle sepetli vinç kullanımı için en makul ve mantıklı yöntem olarak karşımıza kiralama çıkıyor.

Sepetli vinç kiralama; size yalnızca işiniz düştüğünde bedelini ödeyerek kullanmayı ve onun dışındaki zamanlarda vincin getirdiği tüm maliyetlerden kurtulmayı sağlıyor. Vinç için kasanızdan çıkacak para sizi zorlayabilir ama işiniz düştüğünde kiralama yöntemine gitmeniz size fayda sağlar.

Firmamızdan kiralayacağınız sepetli vinçleri; reklam panolarını giydirmek ya da herhangi bir alana reklam yerleştirmek, büfe ya da ATM gibi platformları taşımak, yüksek bir noktaya erişim sağlamak ve o noktada sepet sayesinde birden çok işçinin iş yapmasını sağlamak gibi alan ve koşullarda kullanım imkanınız bulunuyor.

Gerekli izinleri almış olan firmamızda bulunan araçların bakımları da tam ve eksiksiz olup; ihtiyaç duyanların kullanımına tahsis edilmek üzere hazır bekletilmekte. Eğer bir sepetli vince ihtiyacınız varsa firmamızla iletişime geçin. Sizin için en uygun fiyatları ve teklifleri verelim.